• 09123601556 ,-,09125404250
  • 02144006345

چراغ مدل j8bl ستاره شمال

885,000 تومان تومان% تخفیف

چراغ مدل j8bl ستاره شمال

افزودن به سبد خرید

موجودی :

چراغ مدل j8bl ستاره شمال

885,000 تومان تومان

افزودن به سبد
چراغ مدل j8bl ستاره شمال رنگ سفید

885,000 تومان تومان

افزودن به سبد

اگر به دنبال یک چراغ آویز داخلی شیک و زیبا هستید چراغ آویز  کد J8-BL گزینه مناسبی برای شما می باشد که می تواند ضمن تامین روشنایی فضا به یکی از المان های تزئینی محیط نیز تبدیل شود. در انتخاب یک چراغ سقفی باید نکاتی را حتما باید در نظر داشته باشید به طور مثال اگر سقف منزل شما بلند است به شما استفاده از لوسترهای آویزی بلند را توصیه می کنیم و اگر سقف کوتاه است بهتر است از چراغ های سقفی یا سقف کوب استفاده نمایید زیرا در این حالت ممکن است با استفاده از آویزهای بلند منظره نامناسبی ایجاد شده و سقف نیز کوتاه تر به نظر برسد.

یکی دیگر از مواردی که در انتخاب چراغ سقفی باید در نظر بگیرید زیبایی ظاهری محصول است زیرا شما در طول روز قرار نیست همیشه چراغ خود را در حالت روشن قرار دهید بنابراین محصول شما باید به گونه ای باشد که در حالت خاموش هم زیبایی خاص خود را داشته باشد. چراغ آویز  کد J8-BL بدنه ای با طراحی خاص دارد بنابراین این ویژگی را دارا می باشد که در حالت خاموش هم به فضای شما زیبایی ببخشد. در ساختمان داخلی این محصول یک سرپیچ قرار دارد که با انواع لامپ ال ای دی، کم مصرف یا لامپ فیلامنتی قابل استفاده است. بسته به کاربردی که چراغ شما دارد می توانید هم زمان با خرید چراغ آویز  کد J8-BL نسبت به خرید لامپ مورد نظرتان به صورت جداگانه نیز اقدام نمایید.

نکته دیگر در استفاده از چراغ های آویز این است که شما می توانید این محصولات را هم در آشپزخانه ها، اتاق های خواب، سالن ها، راهروها به عنوان نور اصلی مورد استفاده قرار دهید که در این حالت باید از لامپ هایی با شدت روشنایی بیشتر استفاده کرد از طرفی کاربرد دیگر این آویزها استفاده به عنوان المان دکوراتیو است که در این حالت می توانید با نصب لامپ ادیسونی داخل چراغ ترکیبی زیبا به وجود آورید و از این محصول در کافه ها، رستوران ها، گالری ها، فروشگاه ها و حتی منازل استفاده نمایید.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر